YKS DİL

English Time bünyesinde, ülkemizde ve uluslararası eğitim dünyasında uygulanan sınavlarda yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. Bu hazırlık programlarında genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sınavın içeriğine uygun bir eğitim verilmektedir. Eğitimler, bu sınavlarda uzmanlaşmış, tecrübeli eğitmenler ile verilmekte ve eğitimlerde güncel materyaller kullanılmaktadır.

YKS-DİL (YDT) sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler strateji ve anlam odaklı bir sınav olan YKS-DİL (YDT)’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla öğrenimlerine devam ederler.

Eğitim sistemi, sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve kısmi olarak genel İngilizce eğitim çalışmaları da içerir. Eğitimler Eylül-Haziran dönemi arasında toplam 350 ders saati olarak işlenir ve öğrenciler sezon içinde çok sayıda deneme sınavına katılırlar.

YKS-DİL (YDT)  sınavına yönelik eğitimler Pre-Intermediate seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

YKS-DİL (YDT) sınav hazırlık programlarında eğitim materyali her sene yenilenmekte olup tüm eğitim materyalleri “Time Publications” tarafından sağlanmakta olup öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bu materyaller öğrencilerimizin gelişimi doğrultusunda ek kaynaklarla desteklenmektedir.

English Time‘da YKS-DİL (YDT) sınav hazırlık programlarının hangi kampüslerde ve hangi tarihlerde başlayacağı güncel olarak duyurulmaktadır. ESP ve Test Programlarından herhangi birine kayıt olan öğrenciler program süresince English Time’ın aktivite derslerinden ve diğer tüm sosyal etkinliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!