Hakkımızda

Kapsam Kariyer VİP, genellikle Ankara ve İstanbul'da yaygın olan butik eğitimin Elazığ'daki ilk ve tek temsilcisidir.

2006 yılında başta danışmanlık şirketi olarak kuruldu. Çalışmalarındaki başarılarla 2010 yılında eğitim sektörüne sınavlara hazırlık kursları olarak devam etmeye başladı.       

Butik eğitim, yılların verdiği deneyimle, alanında uzman kişilerce geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemin amacı öğrencinin eğitim adına bütün ihtiyaçlarını tek bir kurumdan karşılaması, dışarıdan ek derse ihtiyaç duymamasını sağlamaktır.

Kapsam Kariyer Kurs Merkezinin'nun en iddialı olduğu konu, sevgi ile aktarılan eğitim kalitesidir. Kaliteyi ve özgünlüğü kendisine felsefe edinen kurumumuz, kalabalık sınıflarda çok öğrencili kitle eğitiminin veli ve öğrencilerin gereksinimlerini karşılamadığını fark ederek eğitimde yeni bir sistem belirlemiştir. Öğrenci sayısının 150-200 arasında sınırlı tutulan kurumuzda seviyeye uygun oluşturulan  8’li ve 12’li gruplarla kaliteli eğitim verilmektedir. 8’li ve 12’li grup dersleri dışında öğrenciler özel dersler alabilmektedir. 1’e 1 sistemimizde öğrencilerimiz bütün derslerini masa başında uzman eğitmenler eşliğinde işlemektedir. Diğer gruplarda ise 1’e 1’deki ders sayısına eşit sayıdaki dersleri kendileri için özel hazırlanan sınıflarda almaktadır.

Öğrencilerimiz titizlikle çalışan rehberlik servisi tarafından sürekli takip edilmektedir. Anlayışı sürekli yükselmek olan kurumumuzda, öğrencileri daha da yukarılara taşımak için kendilerine bu zorlu eğitim yolunda eşlik edecek olan danışman eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Öğrenci sayısının azlığı eğitmenlerimize her öğrenci ile bire bir ilgilenme imkanı tanımaktır. Kurumumuz başarının sağlıklı veli-öğrenci-öğretmen ilişkisi kurmaktan geçtiğini bilir ve bunun için veli ile yakın ilişkiler kurar. Öğrencilerin sadece kurum içindeki tarama ve deneme sınavı sonuçları değil, okul başarıları da bizim için önemlidir.

Kapsam Kariyer bir ailedir, öğrencilerimiz de bu ailenin en değerli bireyleridir. Öğrencilerimiz için kendi evini aratmayan, aynı güven ve huzuru veren, gün boyu rahat çalışma imkanı sağlayan ortamlar yaratılmıştır. Öğrenci sayısının azlığı eğitmenlerimize her öğrenci ile bire bir ilgilenme imkanı tanımaktır.

Sevgilerimizle…

Kapsam Kariyer Ailesi