Çocuk İngilizcesi

Junior Time İngilizce eğitim programlarının amacı İlköğretim düzeyinde eğitim görmekte olan 7 - 14 yaş aralığındaki öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır. Junior Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk İngilizce Öğretmenleri ve Yabancı Eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Junior Time İngilizce eğitim programlarında Ortak Avrupa Dil Müfredatına uyumlu toplam 8 farklı düzeyden oluşan İngilizce eğitim programları uygulanmakta, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir. Sınıflar minimum 10, maksimum 18 kişiden oluşmaktadır.

Uygulanan eğitim sistemi Milli Eğitim müfredatı konularını içeriyor olmanın yanı sıra, konuşmaya yönelik yoğun eğitimlere de yer vermektedir. 7 - 14 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen eğitim programlarında her bir kur 90 saatten oluşmaktadır. Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!